Comments on Profile Post by MrStrangerPL

  1. Khadi
    Khadi
    Stary, ja od wczoraj czekam na tego bana, a tu ani widu ani słychu. xD
    Jun 25, 2013
  2. Khadi
    Khadi
    Ale mam pomysł jak ich jeszcze bardziej pojechać. Musze zedytować posta.
    Jun 25, 2013
  3. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Spoko. xD Strasznie jestem ciekaw, czy coś w końcu do nich dotrze... Pewnie nie. Pewnie znowu coś w stylu: ,,Przez odpisywanie na twój comment, premiera bety została przesunięta o kolejną minutę''. Bartwe akurat wykazał pewną kreatywność. To mu trzeba przyznać. :D
    Jun 25, 2013
  4. Khadi
    Khadi
    Obawiam sie, że oleją tę ich 1 minutę, bo i tak siedzą i sie opierdalają.
    Jun 25, 2013
  5. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że w takim Don't Starve, we wczesnych buildach, nie byłeś w stanie robić nic odkrywczego, a mimo to, gra była grywalna jak cholera.
    Jun 25, 2013
  6. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Tutaj możesz kurwa latać po wszechświecie, zwiedzać dowolne planety, orać je, tak jak ci się podoba, budować, co tylko ci się podoba. Więkrzość mechanik działa. Dlaczego nie wydadzą tej cholernej bety?
    Jun 25, 2013
  7. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Co oni chcą zrobić jeszcze? Co jest na tyle ważne, że beta bez tego jest zwyczajnie niegrywalna? Fabuła? Do kurwy nędzy! (Tutaj se przynajmniej możemy poprzeklinać. :D Tam tawarisz Karguel wszystkich banuje :/)
    Jun 25, 2013
  8. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    W Don't Starve fabuła sotała dodana na końcu! Na dowidzenia! Ostatni build in-beta był odnośnie fabuły właśnie. Aż se sprawdziłem. ,,The end is Nigh'' się ten update nazywał.
    Jun 25, 2013
  9. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Tutaj się pierdolą z jakąś maszynką do streamowania, czy intrami od ch^j wie ile. Serio. Intra były skończone by potem stać się kończonymi, by teraz być ,Heavilly work in progress''. Ehh...

    PS: Sorka, ale musiałem to pociąć, bo max liczba znaków to 420. xD
    Jun 25, 2013
  10. Khadi
    Khadi
    Różnica między Don't Starve a Starbound jest taka, że DS faktycznie posiada fabułę, a SB nie. Mimo to twórcy DS wciąż dają nam dużo więcej informacji niż chucklefish.
    Jun 25, 2013
  11. Khadi
    Khadi
    Spoko, nic nie szkodzi.
    Jun 25, 2013
  12. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Więc, jeżeli nie fabuła, to co? Odnośnie informacji, to ja osobiście wbijam na TerraZone, i czytam posty Bodzia. On wydaje się być doskonale poinformowanym. :)
    Jun 25, 2013
  13. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Tutaj to czasami mam wrażenie, że sami twórcy, nie ogarniają wszystkiego...
    Jun 25, 2013
  14. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    Powiedział bym coś jeszcze, o kompetencji obu studiów, ale to było by chyba niesprawiedliwe. Bądź co bądź, Klei istnieje od 2005 roku.
    Jun 25, 2013
  15. MrStrangerPL
    MrStrangerPL
    obu studiów... Dlaczego wydaje mi się to tak średnio po polsku? xD
    Jun 25, 2013